Rosenlundsgatan 36
118 53 Stockholm

hej@antrop.se

INTRESSERAD AV SAMARBETE?

Erik Hammarström

+46 (0) 73 321 07 20
erik.hammarstrom@antrop.se

Vill DU JOBBA HOS OSS?

Zandra Rauchwerger

+46 (0) 70 750 48 35
zandra.rauchwerger@antrop.se

VÅRT TEAM

Jenny Collberg

Kontorsansvarig

+46 (0) 704 176 971
jenny.collberg@antrop.se

Erik Hammarström

Kundansvarig

+46 (0) 733 210 720
erik.hammarstrom@antrop.se

Karin Ahlström 

Tjänstedesigner

+46 (0) 70 950 81 16
karin.ahlstrom@antrop.se

Joacim Broström

Visuell designer

+46 (0) 707 59 02 73
joacim.brostrom@antrop.se

Johanna Celion

Projektledare

+46 (0) 723 037 787
johanna.celion@antrop.se

Jessica Cronheim

Projektledare

+46 (0) 766 263 377
jessica.cronheim@antrop.se

Jenny Dannstedt

Tjänstedesigner

+46 (0) 733 59 32 92
jenny.dannstedt@antrop.se

Henrik Eneroth

Tjänstledig tjänstedesigner

+46 (0) 768 666 130
henrik.eneroth@antrop.se

Emma Fagergren

UX-designer

+46 (0) 73 416 65 41
emma.fagergren@antrop.se

Ellen Fredén

UX-designer

+46 (0) 70 970 60 97
ellen.freden@antrop.se

Julia Gerhardsen

UX-designer

+46 (0) 761 880 581
julia.gerhardsen@antrop.se

Nina Grundmann

Innehållsstrateg

+46 (0) 707 504 863
nina.grundmann@antrop.se

Martin Gustavsson

Tjänstedesigner

+46 (0) 733 210 722
martin.gustavsson@antrop.se

Pedro Hernandez

UX-designer

+46 (0) 709 351 690
pedro.hernandez@antrop.se

Victor Hylén

UX-designer

+46 (0) 737 184 597
victor.hylen@antrop.se

Patrik Jacobsson

Tjänstedesigner

+46 (0) 701 450 752
patrik.jacobsson@antrop.se

Ingibjörg Kristinsdóttir

UX-designer

+46 (0) 704 440 755
ingibjorg.kristinsdottir@antrop.se

Mattias Lagerbäck

Tjänstedesigner, ansvarig för Green Team

+46 (0) 708 75 26 58
mattias.lagerback@antrop

Jenny Pettersson Lindberg

Tjänstedesigner

+46 (0) 70 970 61 18
jenny.pettersson.lindberg@antrop.se

Johan Linder 

UX-designer

+46 (0) 73 539 89 88
johan.linder@antrop.se

Emma Långström

UX-designer

+46 (0) 706 993 651
emma.langstrom@antrop.se

Erik Markensten

Tjänstedesigner

+46 (0) 733 210 723
erik.markensten@antrop.se

Mattias Mårtensson

Tjänstedesigner

+46 (0) 733 210 721
mattias.martensson@antrop.se

Susanne B Olsson 

Marknadsansvarig och innehållsstrateg

+46 (0) 73 667 81 89
susanne.b.olsson@antrop.se

Marcus Rydling

Visuell designer

+46 (0) 709 900 050
marcus.rydling@antrop.se

Hedda Selder

Tjänstedesigner

+46 (0) 73 030 77 83
hedda.selder@antrop.se

Eva Siveland

Tjänstedesigner

+46 (0) 709 562 755
eva.siveland@antrop.se

Hampus Svallfors

UX-designer

+46 (0) 730 508 350
hampus.svallfors@antrop.se

Hanna Söderström

UX-designer

+46 (0) 73 824 17 48
hanna.soderstrom@antrop.se

Press och föreläsningar

Antrop föreläser, intervjuas och utbildar ofta om vår passion för kundnära tjänsteutveckling. Kontakta: zandra.rauchwerger@antrop.se